Ontwikkeling neemt de vorm aan van een streven naar een steeds grotere onafhankelijkheid. Het is als een pijl losgelaten van de boog, die recht, snel en zeker vliegt. -Maria Montessori
De uitdrukking "kinderen onderwijzen" op onze school is bijna verboden. Kinderen in de volle zin van leren, dat wil zeggen, ze leren zichzelf - Maria Montessori

‘Zeg ik stop, hou jij op. Zeg jij stop, hou ik op.’

  • 15 februari 2023
  • Algemeen

… met deze slagzin vinden wij op school een manier om pesten tegen te gaan.

‘Zeg ik stop, hou jij op. Zeg jij stop, hou ik op’, met deze slagzin vinden wij op school een manier om pesten tegen te gaan. Is er toch een kleine discussie of ruzie ontstaan op school? Dan kan onze herstelmuur een oplossing zijn om terug vriendjes te zijn als nooit tevoren.

Tijdens de week tegen pesten (van 10 februari t.e.m. 18 februari) herhalen we onze slagzin en hebben al onze leerlingen beloofd om niemand te plagen of pijn te doen. In ruil voor deze belofte kregen ze vier stippen op hun hand. Het gekend symbool tijdens de week tegen pesten.